לוגו אלגר סוכנות ביטוח

אודות

אלגר סוכנות לביטוח (2021) בע״מ מציעה מגוון שירותים פיננסיים וביטוחים בהתאמה אישית והכל תחת קורת גג אחת

הסוכנות מספקת ללקוחותיה את כל השירותים הנדרשים בענף הביטוח וההשקעות בגישה מקצועית ואישית ששמע את הלקוח במרכז ונותנת לו מענה בכל התחומים ללא יוצא מהכלל..

אורי גרדוס נשוי ליפעת ואב לשלושה מתגורר ברמת גן.

משנת 2004 בענף הביטוח והפיננסים, ‏בעל ניסיון מקצועי עשיר בחברות הביטוח ובתי השקות כמנהל תיקים, משווק השקעות, מפקח ומנהל פיתוח עסקי. בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול. מחזיק ב- 4 סוגי רשיונות: רישיון סוכן פנסיוני וגם כללי מנהל תיקים ומשווק פיננסי (שני האחרונים מותלים)

החזון של אלגר הוא מתן שירות אמין, מקצועי ואישי כערך עליון, לצד יעילות ומהירות בטיפול בתביעות וליווי והכוונה בעת הצורך מול החברות השונות.

כשאתה מחליט החלטה כלכלית בין אם היא נוגעת לחיסכון הפינסיוני שלך, ניהול נכסים, הבריאות של משפחתך כל נושא אחר, אתה רוצה לדעת שאתה שם את עצמך בידיים הטובות ביותר.

הסוכנות עובדת מול כל החברות ביטוח ו‏בתי ההשקעות כדי להציע לציבור לקוחותינו את התוכניות האטרקטיביות ביותר המתאימות לצרכיהם האישיים והמשפחתיים, ובו בעת מתן יחס אישי ושירות חסר פשרות, כאשר ההסתכלות תמיד לטווח ארוך.

נשמח לעמוד לשירותכם ‏למתן ייעוץ ובדיקת תיק הביטוח.

‎אמנת השירות

אלגר הוקמה על ידי יוצא מחברות הביטוח ובתי ההשקעות המובילים במדינה, לאחר שצבר ידע ונסיון רב שנים, במטרה לשים את צרכי הלקוח בראש ובראשונה. משרדינו מספק מספר רחב של שירותים כגון: ‏ביטוח רכב דירה ועסקים נסיעות לחו״ל וביטוח משכנתא, ביטוח פנסיוני, מוצרים פיננסים פוליסות חיסכון קופת גמל והשתלמות, ביטוח-ניהול סיכונים למשפחה, תכנון פרישה ועוד.

‎‏אלגר היא חברה פרטית שאינה בבעלות בית השקעות או חברת ביטוח, דבר המקנה לה את החופש לשים את טובת הלקוח לנגד עיניה ויכולת לבחור נכון עבורו בכל התחומים. עם הידע והניסיון רב השנים שלנו נוכל לצאת עמך לתהליך תוך הסתכלות הוליסטית על מצב הנכסים שלך ובכך לבנות אלוקציה נכונה עבורך. כאשר מקבלים החלטה כלכלית בין אם היא נוגעת לחיסכון ‏פנסיוני, ניהול הנכסים, בריאות המשפחה או נושא אחר, אנו רוצים לדעת שאנחנו נמצאים בידיים הטובות ביותר. איכיותיה המקצועית של החברה נובעת משילוב של סטנדרטים מקצועיים גבוהים, יצירתיות מתן שירות אישי ללא פשרות שכך נוכל לתת לך את הביטחון שבחרתי נכון והכי טוב! ‏ ‎

עבודתנו מחולק את לשלושה שלבים: 1. מיפוי והבנת המצב הקיים בעזרת תוכנות אשר עומדים לרשותנו תוך כדי אפיון צרכי הלקוח, הן בנושא הפיננסי, הן בנושא הפנסיוני והן בסל הביטוחים 2. שיקוף מימצאי הבדיקה בפני הלקוח תוך שימת דגש לרמות סיכון, ‏הכנה לגיל פרישה, תכנון מס, בדיקת כפל ביטוחים ומתן המלצות ‏אופרטיביות לביצוע. 3. פיקוח ובקרה שוטפים, כולל פגישות תקופתיות ויוזמות בהתאם לרצון הלקוח ולשינויים שחלים במצב הפיננסי, הבריאותי, התעסוקתי והמשפחתי.

‎גילוי נאות

אלגר סוכנות לביטוח (2021) בע״מ, הנה סוכנות לביטוח פנסיוני המתמחה בשיווק מוצרים פנסיוניים ופיננסים, ביטוח חיים, בריאות וסיעוד. בהתאם לחוק הפיקוח על שירותים פיננסים (ייעוץ, שיווק ומערכת סליחה פנסיוניים), תשס״ה ‏-2005, מוגדרת ״אלגר סוכנות לביטוח (2021) בע״מ ״ כסוכן ביטוח פנסיוני ולא יועץ פנסיוני. מתוך הרצון לאפשר ללקוחותיה מגוון רחב של מוצרים פנסיוניים, משווקת ‏״ אלדר סוכנות לביטוח (2021) בע״מ את מוצריהן של בתי השקעות, חברות ביטוח, קרנות פנסיה וקופות הגמל מהמובילים בתחום. כתובת: משה לוי 11 ראשון לציון בית UMI טל ‏: 073-2220243 נייד: 053-3375303 פקס: 073-2220211 orig@dnr.org.il