לוגו אלגר סוכנות ביטוח

ביטוח רכב

ביטוח רכב אמין דרך חברת ביטוח אלגר יבטיח שירות איכותי לבעל הרכב ובעיקר, צמצום ההוצאות הכספיות במקרה של תאונה או פגיעה בכלי הרכב. לצוות שלם – דר סוכנות לביטוח ניסיון מוכח בתחום ביטוח הרכב. נציגי הסוכנות יתאימו לכם ביטוח רכב בתנאים מצוינים.

שוק ביטוחי הרכב בארץ עמוס בפוליסות ובכיסויים שונים בעלויות משתנות. כדי לבחור נכון צריך להתמצא בכל ההיבטים ולהכיר את כל ההבדלים בין המוצרים השונים.

צוות הסוכנות מקפיד להיות מעודכן בכל החידושים וללמוד את כל הסוגיות האקטואליות הקשורות לביטוח רכב. נציגי הסוכנות יתאימו כיסוי מצוין ומהימן לרכב שלכם וידאגו שבשעת הצורך יהיה לכם מענה מיידי ומימון עתידי.

בחירה נבונה תעשה את כל ההבדל

החוק במדינת ישראל מחייב רכישת ביטוח חובה לכל כלי רכב פעיל. באופן זה מצליחות רשויות האכיפה של המדינה לנהל ביעילות את בירוקרטיית התחבורה בכבישים. לביטוח החובה תפקיד חשוב נוסף המבטיח מענה בסיסי לכל מי שהיה מעורב בתאונה ונפגע.

לצד ביטוח החובה ניתן לרכוש ביטוחים נוספים לפי החלטה אישית. ביטוחי הרשות עשויים להיות בעלי ערך רב בזמן אמת, ולהציע כיסוי להוצאות כספיות כבדות. ביטוח צד ג' נותן כיסוי לתיקון פגיעה ברכב בעקבות תאונה עם רכב אחר. גובה הפיצוי תלוי בגובה הפרמיה החודשית שמשלם בעל הפוליסה לחברת הביטוח. אצלנו באלגר תוכלו לקבל את כל המידע בנושא ביטוח רכב.

ביטוח מקיף כולל בתוכו ביטוח צד ג' ולצידו שורה של כיסויים מפורטים לאפשרויות פגיעה נוספות בכלי הרכב.